Värnamo
Centerpartiet lokalt
  • / Kontakta oss

 vill du komma i kontakt med oss?

 

Eva Eriksson vastergarden2@hotmail.com0370-84134

Torbjörn Egerhag torbjorn.egerhag@kdfeddersen.com070-5364226

Katarina Landin kattalan@hotmail.com 070-2647654

Mikael Karlsson mikael.e.karlsson@hotmail.com

Theresa Eriksson theresa.eriksson@sv.se 072- 3172454

Annelie Hermansson annelie.hermansson@centerpartiet.se 070-3146503

Stefan Widerberg getterslid@telia.se 073-0644305

Thomas Johansson thomas.johansson@tidsam.se 070-5307428

Johan Hilding hilding.nordskog@gmail.com 070-5740582

Stefan Bjällsjö stefan@steform.se 070-6341488

Christoffer Wiking Lööv christoffer.loov@centerpartiet.se 070-9212430


Hans-Göran Johansson hans-goran.m.johansson@varnamo.se070-5192711

Laila Sedin laila.sedin@vmomail.se070-8398763



Vill du komma i kontakt med centerkvinnorna?

Vi har en avdelning i Värnamo och Annelie Hermansson är ordförande!

Kontakt: e-post Annelie.hermansson@centerpartiet.se