Mölndal
Centerpartiet lokalt
  • / Kontakt

Centerpartiet i Mölndal

Här hittar du kontaktuppgifter till oss i Mölndal

Ordförande

Sara Janhäll
sara.janhall@outlook.com
070-6762051

Ledamot

Maria Martini
maria.martini@centerpartiet.se
tel. 0762-55 68 35

Kassör
Margareta Eklund Jimar

meklund_jimar@hotmail.com
tel. 073-372 67 63

Ledamot
Carin Hedqvist

carin.hedqvist@molndal.se
tel. 070-9515286

Ledamot
Louise Weinreder
louise.weinreder@centerpartiet.se
tel.

Sekreterare
Christian Thomasson

christian.thomasson@centerpartiet.se
tel. 0723-993142

Ledamot
Maria Gelin
maria.gelin@centerpartiet.se
tel. 076-8825430

Ersättare
Rolf Claesson

rolf.claessontelia.com
tel. 076-2394832

Ersättare
Ingemar Johansson
ingemar.johansson@centerpartiet.se
tel.

Riksdagsledamot Västra Götaland Västra:

Annika Qarlsson

Regionrepresentant

Maria Martini
maria.martini@centerpartiet.se
tel. 0762-55 68 35

Pressjour

Är du journalist och vill komma i kontakt med någon inom Centerpartiets riksorganisation? Då ska du ringa till Centerpartiets pressjour.Telefon: 08-23 43 20