Kontakt

Distriktsstyrelse för Centerkvinnorna och Centerpartiet Gävleborg


Hans Jonsson (distriksordförande C)

hans.jonsson@centerpartiet.se

070-345 72 66

Elisabeth Johansson (distriktsordförande CK)

bettan.oster@telia.com

070-336 44 20

Cina Olsson

cina.olsson@centerpartiet.se

070-224 77 95

Stina Jonsson

stina.jonsson@centerpartiet.se

076-101 14 46

Anders Ekman

anders.m.ekman@gmail.com

070-740 50 29

Elin Larsson

elin.larsson@centerpartiet.se

073-080 45 24

Anna-Karin Zachrisson

anna-karin.zachrisson@hufb.se

070-314 42 19




Stina Larsson (adjungerad från CUF)

stinis12343@gmail.com

070-272 22 21

Magnus Svensson (adjungerad regionråd)

magnus.svensson@centerpartiet.se

070-496 88 84

Ander W Jonsson (adjungerad riksdagsledamot)

anders.w.jonsson@centerpartiet.se

070-63 11 002


Ombudsman och expedition

Jonas Rask-Samuelsson, ombudsman

Epost: gavleborg@centerpartiet.se
Telefon: 070-580 17 30

Postadress:
Centerpartiet Gävleborg
Norra Järnvägsgatan 42
827 32 Ljusdal