Kontakt

Distriktsstyrelse för Centerkvinnorna och Centerpartiet Gävleborg


Hans Jonsson, distriksordförande C

hans.jonsson@centerpartiet.se

070-345 72 66

Elisabeth Johansson, distriktsordförande CK

bettan.oster@telia.com

070-336 44 20

Carl-Ewert Ohlsson

carl-ewert.ohlsson@centerpartiet.se

076-236 89 81

Stina Jonsson

stina.jonsson@centerpartiet.se

076-101 14 46

Anders Ekman

anders.m.ekman@gmail.com

070-740 50 29

Elin Larsson

elin.larsson@centerpartiet.se

073-080 45 24

Anna-Karin Zachrisson

anna-karin.zachrisson@hufb.se

070-314 42 19




adjungerad från CUF Edvin Säll

edvin.sall@centerpartiet.se

070-362 25 32


Ombudsman och expedition


Jonas Rask-Samuelsson, ombudsman

Epost: gavleborg@centerpartiet.se
Telefon: 070-561 59 75

Postadress:
Centerpartiet Gävleborg
Norra Järnvägsgatan 42
827 92 Ljusdal