Fullmäktigegruppen

Bild

Fullmäktigegruppen

Erik Ciardi, kommunalråd, erik.ciardi@kalmar.se, 072-463 76 04

Johanna Petersson, johanna.petersson@kalmar.se, 073-309 91 27

Anita Wollin, anita@wollinforvaltning.se, 070-564 62 36

Gunnar Olsson, gunnar.olsson@centerpartiet.se, 070-942 63 33

Jaafar AL-Jabiri, jaafaral.jabiri@gmail.com, 076-394 06 00

Ersättare:

Jessica Bergsjö, jessica@firmanab.se, 076-033 37 99

Anders Andersson, anders.andersson@kalmar.se, 070-766 42 26

Patric Vadman, patric.v@telia.com 



Bli medlem i Centerpartiet

Om alla som röstar på Centerpartiet rekryterar en person till, får vi dubbelt så mycket att säga till om i svensk politik. Om vi hjälps åt behövs det inte mycket för att öka vårt inflytande med 100 procent.