Vimmerby
Centerpartiet lokalt
  • / Kontakta oss

Kontakta oss

Här hittar du kontaktuppgifter till Centerpartiet i Vimmerby kommun.

Expedition

Besöksadress:
Sevedegatan 34 3 tr
Vimmerby

Postadress:
Centerpartiet i Vimmerby kommun
Sevedegatan 34 3 tr
598 37 VIMMERBY
E-post: vimmerby@centerpartiet.se
Webb: www.centerpartiet.se/vimmerby

Sociala medier:
Facebook:
www.facebook.com/Centerpartietivimmerbykommun
Twitter: www.twitter.com/vimmerbyc
Instagram: www.instagram.com/centerpartietivimmerby/
Youtube: www.youtube.com/channel/UC9vCR1f16fTZ_RwbticbB-w

Styrelsen:

Ordförande:

Marcus Jonmyren
E-mail: marcus.jonmyren@centerpartiet.se
Telefon: 070-520 46 12
Facebook: www.facebook.com/marcus.jonmyren

Vice ordförande:

Dennis Lindström
E-mail: dennis@hockhult.se
Telefon: 070-208 28 67
Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100013757295224

Sekreterare

Eva Svensson
E-mail: eva.frodinge@telia.com
Telefon: 0492-401 45, 070-558 81 45
Facebook: www.facebook.com/evaifrodinge
Blogg: evaifrodinge.blogspot.se

Kassör
Tatiana Paulsson
E-mail: tanja@garpek.se
Telefon: 070-364 06 52
Facebook: www.facebook.com/tatiana.paulsson

Ledarmöter:
Lars Sandberg
E-mail: lars.sandberg@centerpartiet.se
Telefon: 070-6392113
Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100011587533409

Ingela Nilsson Nachtweij

E-mail: ingela.nilsson.nachtweij@vimmerby.se
Telefon: 076-136 77 00, 0492-76 90 07
Facebook: www.facebook.com/ingela.nilssonnachtweij
Blogg: ingelann.blogspot.com

Magnus Danlid

E-mail: magnus.danlid@centerpartiet.se
Telefon: 070-533 50 60
Facebook: www.facebook.com/magnus.danlid
Blogg: magnusdanlid.wordpress.com

Lisbeth Karlsson
E-mail: lisbet_alsta@hotmail.com
Telefon: 0492-610 05, 073-416 24 66
Facebook:
www.facebook.com/lisbeth.karlsson.50

Gruppledare/Kommunalråd:
Ingela Nilsson Nachtweij
E-mail: ingela.nilsson.nachtweij@vimmerby.se
Telefon: 076-136 77 00, 0492-76 90 14
Facebook: www.facebook.com/ingela.nilssonnachtweij
Facebook kampanj till riksdagen: www.facebook.com/ingelann/
Blogg:
ingelann.blogspot.com

Regionfullmäktigeledamot:
Leif Larsson
E-mail: leif.larsson@rfkl.se
Telefon: 0492-154 92, 070-525 19 21
Facebook: www.facebook.com/leif.larsson.319

Kontakta oss genom att fylla i nedanstående formulär:


Ditt namn

Adress

Postadress (XXX XX Ort)

Telefonnummer/Mobilnummer

E-postadress

Meddelande