Strömsund
Centerpartiet lokalt
  • / Kontakt

Kontakt

Om oss i Centerpartiet i Strömsunds kommun

Centerpartiets kommunkrets innefattar hela Strömsunds kommun. Vi har kontor i Vuxenskolans lokaler Storgatan 4. Kommunkrtetsen styrs av en kretsstyrelse som möts regelbundet.

  • Kerstin Engkvist (ordf), Kyrktåsjö       (kerstin.engkvist@centerpartioet.se)
  • Eira Roos (v.ordf), Strömsund            (eira.roos1962@gmail.com)
  • Göran Espmark (sekr), Äspnäs           (goran.espmark@gmail.com)
  • Staffan Oscarsson (kassör), S-sund (staffan.oscarsson92@gmail.com)
  • Hassan Albittar, Strömsun (hassanbetar@hotmail.com
  • Annakarin Olsson, Strömsund           (annakarin_olsson@hotmail.com)
  • Nils-Bengt Nilsson, Backe                   (nilsbengt.nilsson@telia.com)
  • Lars Lindberg, Strömsund                  (lars@lindberg.se)
  • Maritha Granqvist, Jormlien . (maritha.granqvist@stromsund.se)
  • Mats Gärd, (opp-råd), Fyrås                (mats.gard@centerpartiet.se)
  • Anna Andrée, Strömsund (ananandree@gmail.com)


Relaterade artiklar